| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

"Рівненська казка"

Напередодні Міжнародного жіночого дня у відділі мистецтва Рівненської обласної бібліотеки для молоді в рамках школи етики та естетики «Мистецький простір» відбулася  презентація авторської ляльки Олени Вербець «Рівненська казка».

На своїй першій персональній виставці майстриня представила більше тридцяти творчих робіт, серед яких: казкові герої, ляльки-примітиви, автентичні та портретні ляльки.

Художниця за освітою Олена Вербець, захопилась створенням ляльки зовсім недавно – лише два роки тому. Як зазначає майстриня: «образи своїх майбутніх ляльок, я черпаю звідусіль – це і дітки молодшого дошкільного віку з якими я працюю, і дорослі з якими випадково зустрічаюсь на вулиці». Крім величезного різноманіття образів, кожна лялька має свій неповторний запах – лаванди, м’яти, меліси.

Атмосферу заходу доповнили вихованці танцювального колективу музичної школи № 2, які відтворили внутрішній світ ляльок у хореографічному дійстві.

Привітати майстриню з дебютом прийшла відома на Рівненщині майстриня з художнього розпису по дереву Людмила Пікіна, яка відзначила, що автор володіє такими якостями, які має не кожен художник  –  це почуття міри, кольору і характеру.

Всім учасникам заходу настільки сподобались лялькові вироби,  що майстриня пообіцяла провести майстер-клас по виготовленню ляльки.

Фото Надії Малафіївської, Рівненський інформаційний портал "ОГО"