| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Презентація книги "Лицар і смерть" Петра Кралюка

Нещодавно у відділі читального залу Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація книги «Лицар і смерть: Дума про гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного» доктора філософських наук, проректора Національного університету «Острозька Академія» Кралюка Петра. Це один з перших літературних творів в якому йдеться про таку суперечливу постать в українській історії, як гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний.

Привітати автора з нагоди виходу книги а також з недавнім ювілеєм прийшли письменники, друзі, соратники та читачі. Зокрема, як зазначив молодий тернопільський письменник Сергій Синюк «у повісті Петра Михайловича, така ключова постать як Петро Конашевич-Сагайдачний, динамічна та по кіношному цікава молодому читачу».

Емоційну атмосферу презентації доповнила лірична композиція у виконанні молодої піаністки Софійки Бабак. А народний артист України Олексій Заворотній подарував ювіляру монолог Хмельницького з власної п’єси «Берестецька Січ».

Наприкінці вечора директор молодіжної книгозбірні Марія Вербець подякувала письменнику за чергове цікаве  видання та побажала легкого пера і вдячних читачів.

Всі учасники заходу ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Петро Кралюк презентує….», на якій були представлені книги автора наявні у фондах обласної бібліотеки для молоді.