| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Весняні фантазії

Саме під такою назвою у відділі обслуговування дітей Рівненської обласної бібліотеки для молоді  відбувся майстер-клас по квілінгу за участі викладача образотворчого мистецтва, керівника студії декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва НВК № 12 Полоненко Олени Юріївни з вихованцями її студії – активними  учасниками і переможцями численних міських та обласних мистецьких конкурсів.

Під час майстер-класу учасники почули цікаві доповіді про історію виникнення квілінгу (паперової філіграні) як мистецтва виготовлення плоских або об’ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

Створення виробів технікою «квілінг» починалося в релігійних громадах, а у XVII-XVIII ст. паперова філігрань втратила своє релігійне призначення.  Через обмежений доступ до паперу і довготривалий процес виготовлення, квілінгом здебільшого  займались жінки із заможних, королівських родин, які шукали розваг, заповнюючи довгі години між світськими бесідами  різними художніми зайняттями.

Запрошені учні НВК №12 та читачі відділу обслуговування дітей навчилися виготовляти основні форми квілінгу, які пізніше оформилися у чудові весняні листівки.

Окремі роботи, зокрема і роботи-переможці обласних конкурсів в техніці квілінгу, були представлені на майстер-класі.

Після заходу всі учасники подякували за чудовий майстер-клас, а виготовлені роботи подарували бібліотеці.