| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Персональна виставка Дмитра Молодика та Дмитра Зеленського

«Творити – і бути щасливими!»

Днями в мистецькій залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася презентація першої персональної виставки робіт живопису, графіки та кераміки «Творити – і бути щасливими!» Дмитра Молодика та Дмитра Зеленського, студентів IV курсу кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв РДГУ.

Малювати, за словами  хлопців, вони почали дуже давно – ще в ранньому дитинстві. Та перші стабільні кроки в цьому виді мистецтва почали робити в підлітковому віці, відвідуючи Рівненську дитячу художню школу № 1, де й навчалися в паралельних групах. Пізніше їх доля звела при вступі до кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. І ось вже чотири роки вони працюють в творчому тандемі.

На першій персональній виставці молодих митців представлено більше 40 робіт (по 20 творів від кожного): пейзажі, натюрморти, кераміка.

Особливо привертають увагу пейзажі романтичних краєвидів Рівного та його околиць. Вирізняються оригінальністю кольорової гами кримські пейзажі, які вражають своєю природністю та чуттєвістю, що дивує та заворожує глядача. Досить цікавими є роботи в стилі сучасного модерну.

Привітати з деб’ютом художників прийшли друзі, рідні, батьки, колеги і наставники, зокрема викладачі Олександр Сташук, Ірина Локшук, Віра Чернієнко, Лариса Кралюк, викладачі та студенти Рівненського коледжу економіки і бізнесу, а  також численні поціновувачі прекрасного. Вони висловили своє захоплення талантами юних митців, побажавши їм творчої наснаги та професійного зростання.

А перший вчитель з дитячої художньої школи № 1, Руслан Хвесь, якого вони вважають своїм наставником, відмітив, що кожен з митців має свій власний, індивідуальний почерк, по якому можна їх ідентифікувати.

Музичним вітанням для винуватців події та всіх присутніх на заході стали чуттєві композиції у виконанні віртуозів-акордеоністів  Рівненського музичного училища РДГУ.