| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Велич поета – до кожного серця

Творчість великого Кобзаря є дороговказом для нас сьогодні. Тарас Шевченко – геніальний поет, мислитель, пророк визволення України. Нам дісталися у спадок рядки його поезій, картини і малюнки. І кожного разу, неначе вперше, ми відкриваємо для себе неймовірний світ шевченківського слова й пензля. Сьогодні є потреба прийти до Шевченка і через Шевченка прийти до самого себе.

В ці березневі дні в бібліотеці розпочалися літературно-мистецькі Шевченківські читання «Велич поета – до кожного серця», які укріплюють патріотичний дух та утверджують національну самосвідомість. Провідний бібліотекар А.Лукасевич зробила акцент на високохудожньому таланті поета, творчість якого стала вершиною української літератури. Вона привернула увагу присутніх до літературного доробку Кобзаря, яка особливо актуально звучить в наші дні.

На відкриття читань були запрошені студенти вищого професійного училища ресторанного сервісу та бізнесу, які є активними шанувальниками творчості Шевченка. Відвідувачам презентували виставку-присвяту «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

alt