| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Тиждень з Всеволодом Нестайком

Цього року відзначається 85-річчя від дня народження Всеволода Нестайка. Він – улюбленець мільйонів дітей. Вже понад півстоліття його твори дуже популярні серед підростаючого покоління. Їх читають і перечитують, їх люблять і ними захоплюються, враження від них залишається на все життя. Твори цього письменника заставляють сміятися і радіти життю.

В відділі сімейного читання пройшов літературний тиждень «Країна дитинства Всеволода Нестайка», до якого активно залучилися читачі НВК   № 12, їх батьки, вчителі та студенти РДГУ. Відкриття розпочалось з слайд-презентації, яка ознайомила присутніх з цікавими сторінками біографії письменника, з його творчим доробком. Родзинкою свята стала інсценізація творів письменника «Персонажі Сонячної країни», яка переносила всіх то в добру країну сонячних зайчиків, то до чарівного лісу, де відбувалися пригоди учнів спеціалізованої музичної школи. Батьки і діти вголос читали уривки казкових оповідань і повістей, ділились своїми враженнями.

Учасниками літературної гри «В гості до Нестайка» були дві команди. З кожним новим етапом гри учні демонстрували гарні знання, ставали активнішими, згадуючи прочитані сторінки творів, проявляли фантазію, даючи чіткі відповіді на питання.      Діти прийняли участь в бліц-вікторині «Чи уважний ти читач?», яка викликала веселе пожвавлення, кожен першим намагався відповісти на запитання.

Працівники бібліотеки вдячні вчительці Коваль Галині Євгенівні та батькам за активну участь в підготовці заходу. Справжній педагог, вона вміло прищеплює учням любов до української літератури. Діти з її класу багато читають, часто відвідують бібліотеку, беруть участь в різних конкурсах.

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt