| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Перемога в серцях поколінь

70 років тому закінчилася одна з найстрашніших і найкривавіших воєн людства – Друга світова, яка принесла багато горя і страждань. На території України в руїни і згарища перетворилися 114 міст та 28 000 тисяч сіл. Загинув кожен шостий житель. Проте роки не зітруть у пам’яті людській імена тих, кому ми завдячуємо життям. Наш обов’язок донести до молодого покоління правдиву інформацію про героїчне минуле свого народу, зберегти пам’ять про ті події та героїв війни.

Впродовж тижня в бібліотеці для молоді пройшов цикл патріотичних заходів приурочених до Дня Перемоги «Героям слава! Слава на віки!». На них були запрошені учні ЗОШ №9 та ЗОШ №11. Вони з цікавістю слухали розповіді про ті незабутні героїчні дні та про ту ціну, яку заплатили наші предки за Перемогу в тій страшній війні. Через книги, через поезію вогняних років, через фронтові пісні учні відчули гіркий біль війни.

Ці заходи лише невеличка частинка великої данини полеглим. Ми вклоняємося Вам! Ми завжди будемо пам’ятати про Ваш подвиг!

***

Цього року Україна відзначає День Перемоги з новим символом – червоним маком, який для європейців уособлює собою пам’ять про героїв, загиблих в боях ХХ століття. Відділ сімейного читання під час занять в «Арт-майстерні» для дітей з особливими потребами провів майстер-клас «Маки пам’яті». Майстриня А. Шафранська докладно розповіла присутнім про тонкощі виготовлення макової квітки з штучних матеріалів. Створюючи свою квітку, кожен учасник майстер-класу уважно слухав розповідь про ідею запровадження цього символу в Україні, адже у нас здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита кров. Наприкінці майстер-класу діти охоче роздали виготовлені червоні символи читачам книгозбірні та бібліотекарям.

altaltalt

alt