| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Cага про українських воїнів

Одними з головних книжкових новинок осені в фондах бібліотеки стали книги Сергія Лойка «Аеропорт» та Євгена Положія «Іловайськ». Книги змушують задуматись про страшні наслідки війни і хоча б на хвилину уявити, що довелося пережити нашим хлопцям. Ці книги - це засіб, за допомогою якого ми повинні розповідати нашим читачам правду про війну на Сході.

Сергій Лойко – військовий кореспондент і фотограф LosAngelesTimes висвітлював події у низці гарячих точок. І саме він став єдиним іноземним журналістом, який побував у Донецькому аеропорту та в жовтні 2014 року чотири дні провів з його захисниками. Результатом став «Аеропорт» - як зазначив автор «книга про війну, якої не мало бути» і про героїв, які хотіли жити, але помирали. Аеропорт, як вважає автор, є символом цієї війни. Його оборона показала наскільки українці сильні духом та як готові захищати свою Батьківщину.

Євген Положій – відомий письменник і журналіст. Його книга «Іловайськ» про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських воїнів, які опинилися в «Іловайському котлі», що став найбільшою трагедією української армії в ході війни на Сході. Це чесна книга про війну, яка нікого не зробила кращим, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишалися людьми.

Ці книги вплинуть на багатьох, хто їх прочитає. І, найголовніше, що тут переданий дух справжнього українського солдата. Їхні історії залишаться з нами назавжди.

 

temp 78 1temp 78 2