| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

«Шпинат для мізків»

Нещодавно в книгозбірні відбулась неординарна презентація книги тернопільської письменниці Ірини Мацко «Шпинат для мізків». Адже вона супроводжувалась смачними кулінарними наїдками в стилі екзотичної, як для українців, мексиканської кухні − закуски буріто.
В новій збірці Ірини Мацко «Шпинат для мізків» вміщено життєві рецепти у вигляді коротких історій, новел, замальовок, які підштовхнуть до роздумів та неодинарного сприйняття тих чи інших життєвих ситуацій. Така величезна концентрація позитиву, роздумів, порівнянь, мудрості стане у пригоді і старшокласникам, і студентській молоді, всім, хто любить філософію життя.
Ірина Мацко – авторка численних творів для дітей та дорослих, ілюстратор дитячих видань, публіцист, видавець, громадський діяч. Народилася і отримала освіту на рідній Тернопільщині. Вона – фіналістка та призер різних літературних конкурсів. Приймає активну участь у культурно-громадському житті Тернополя. Сьогодні Ірина Мацко пише дитячі казки, оповідання та жіночі новели, есе. Ілюструє та укладає хрестоматії, керує креативною дитячою студією «ІРИска», мріє повернутися до роботи в бібліотеку.
Відверто про своє сокровенне Ірина каже: «Дуже багато у житті є занять, які люблю робити. Хоббі, попри заняття улюбленою справою, ще залишилися. Це, звичайно, книги, подорожі, музика, пісні, які я дуже люблю співати, а ще танці (особливо танець фламенко). Надзвичайно подобається кінний спорт..., заняття живописом... дизайн (квартир, ландшафтів і т.д)».
На презентацію були запрошені вчителі та учні старших класів НВК № 12 та Рівненської спеціалізованої школи №15, які активно спілкувалися з Іриною Мацко, задаючи письменниці цікаві та змістовні питання. Під час заходу прозвучали уривки із книги у виконанні авторки, а також показано відеоролики з пісчаною анімацією, які яскраво та емоційно ілюструють тексти збірки.