| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Література - моє покликання

Яке літературне майбутнє Рівненщини? Відповідь на це питання мали змогу почути учні гуманітарної гімназії на творчому вечорі « Слово молодих» з вуст молодих, але талановитих і перспективних письменників Валентини Люліч, Ірини Мельник, Володимира Савчука, Олександра Євтушка. Творчість для них є важливою складовою буття. Вони - одні з найбільш популярних і запитуваних, у них особливий стиль письма і своє ставлення до життя. Вони пишуть відповідно власних принципів і прислухаються до власного голосу; вони пишуть, адже це приносить їм задоволення. Молоді письменники поділились з учнями своїми творчими доробками, планами на майбутнє. Вони розповіли присутнім, що мрія кожного - бути творцем чогось справжнього, щирого, живого, такого, щоб проникало в глибину душі, щоб змінювало уявлення про світ і дарувало радість.

Однією з гостей  імпрези була Валентина Люліч, яка є поетесою і виконавицею власних пісень. Поетичне натхнення прийшло до неї ще в шкільні роки і не покидає донині. Через запропоновані авторкою поезії і пісні учні мали змогу долучитися до струн її серця. Володя Савчук познайомив присутніх з своєю прозою. Це його враження від прекрасного, а також відчуття і бачення буденного, сумного і понурого. Поезія для Ірини Мельник  - один з способів бесіди з навколишнім світом. Вона дає їй можливість висловити свої емоції і думки. Прозвучали щирі, сентиментальні вірші від авторки і присутні були вражені від почутого. Зануритись в атмосферу творчого світу Олександра Євтушка допомогли уривки прозових творів в виконанні автора. Його книги відображають як глибоко і різносторонньо може трактуватись життя молоді.

Літературна імпреза проходила в затишній атмосфері і створила певний енергетичний простір, який так сподобався присутнім. Така форма спілкування дає можливість авторам і читачам почути один одного.

temp 106 2temp 106 3temp 106 4