| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Гармонія творчості Ніни Дворницької

19 лютого в нашій книгозбірні відбувся творчий вечір та презентація нової книги Ніни Дворницької «Вибране», яку видано за сприяння Рівненської міської ради. До неї увійшли кращі твори письменниці, що публікувались в різні роки та ті, які не друкувались взагалі. За тематикою книга різноманітна: є поезії-відгуки на реалії сьогодення, є філософські вірші на вічні теми, ліричні твори про кохання.

Ніна Дворницька − унікальна рівненська поетеса, яка вже своєю першою збіркою заявила, що у літературному просторі Рівненщини засвітилося нове ім’я – абсолютно професійне і з великою перспективою. Вона має великий талант – словом змалювати стан душі й увібрати в нього весь спектр почуттів. Поезія Ніни Дворницької зворушує і дивує: це сплав емоцій і енергії думки, а образи теплі і яскраві. Її твори − це довершений образ її величності Жінки в різних іпостасях; її лірична героїня залюблена і красива жінка, яка бачить світ довкола і спілкується з ним серцем.

Заповнена читальна зала обласної молодіжної книгозбірні, усмішки на обличчях рідних, друзів, гостей, шанувальників творчості поетеси, звуки бандури та пісні у виконанні заслуженої артистки Г. Топоровської − у такій позитивній атмосфері розпочалась презентація книги Ніни Дворницької «Вибране». Багато теплих слів про авторку почули присутні від редакторів – письменників Є. Шморгуна, П. Велесика, Т.Редюк. Вони відзначили гармонію в поезії авторки та те, що вона пропускає кожне слово через себе. Члени Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України в особі А. Лимич, Н. Дибяк, А. Мазаного, М.Степанюка, І. Баковецької, В. Люліч, О. Пермякова привітали пані Ніну, бажали їй подальших творчих злетів та нових книг. К. Сичик, голова міської організації «Просвіта», вручила подяку від цієї громадської організації за активну громадянську позицію. Близькі, знайомі розповіли про Ніну Дворницьку як сильну неординарну особистість і яка може прийти на допомогу в будь-який час. Доцент МЕГУ Л.Овдійчук та студенти цього вузу зачитали поезії та зазначили, що вони назавжди залишаться в їх душах. Незабутній антураж вечору створив музичний супровід В. Люліч та І. Баковецької.

Познайомитись з книгами Ніни Дворницької можна в читальному залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

temp 108 2temp 108 3

temp 108 4temp 108 5