| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Чорнобиль – гіркий спомин і вічний біль

26 квітня 1986 року стало чорною датою не лише для України, а й для всього світу. Ось уже 30 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця і змушують озирнутися в той страшний день. Десятки тисяч людей постраждали від вибуху на ЧАЕС, лишилися своїх домівок, втратили здоровя, стала мертвою територія на багато гектарів. Та скільки б років не минуло, ми ще довго будемо відчувати наслідки цієї страшної катастрофи і слово «Чорнобиль» буде полум’яніти чорним вогнищем скорботи.

Рівненська обласна бібліотека для молоді провела низку заходів, приурочених до річниці трагічної дати в історії України. Вечір-реквієм «Біль і трагедія Чорнобиля» відбувся за участі Поліщука Леоніда Андрійовича, ліквідатора аварії на ЧАЕС. Очевидець розповів учням ЗОШ №9 про цю найбільшу  катастрофу, про небезпеку високої радіації для всього живого. Йому довелося пройти пекло Чорнобиля і на власному досвіді зрозуміти ціну життя і смерті. Співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій Сас Ігор Віталійович говорив про героїзм пожежників, які гасили пожежу і багато з яких втратили здоров’я чи загинули. Хвилиною мовчання присутні вшанували їх память.

Година скорботи «Чорнобиль… Спогад … Пам’ять …» не залишила байдужими студентів ВПУ ресторанного сервісу і торгвлі. Ліквідатори Бречко Василь Володимирович, сім’я Родіонових: Сергій Якович та Надія Костянтинівна поділилися спогадами про ті страшні події, про тих людей, які ризикуючи життям, брали участь в ліквідації аварії. В НВК №12 відбулася година пам’яті «Терновий вінок Чорнобиля» за участі Василя Володимировича Формазюка, який розповів присутнім героїзм простих людей, які рятували Україну від атомного лиха.

temp 134 2

temp 134 3temp 134 4