| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Ярмарок непересічних бібліотечних ідей

В бібліотеці відбувся ярмарок творчих ініціатив та кращих практик роботи фахівців молодіжної книгозбірні, присвячений 40-річчю бібліотеки. Він проходив в рамках обласного фестивалю-конкурсу інноваційного досвіду «Бібліофест». На нього завітали начальник обласного управління культури і туризму Я.Мельник, його заступник С. Хомяк, голова обласної профспілки працівників культури П.Давидюк, колеги з обласної наукової та дитячої бібліотек. В програмі ярмарку були представлені інноваційні ідеї діяльності бібліотеки, презентації досвіду, інформаційна та рекламна продукція. Експозиції креативних матеріалів продемонстрували інноваційні послуги нашої книгозбірні. Журі визначило кращі заходи, проекти, форми роботи, які впроваджені відділами впродовж останніх двох років.

Перетворення бібліотеки на територію для спілкування соціально активної молоді, підвищення читацької активності за допомогою квесту продемонструвала провідний бібліотекар сектору періодики Ольга Гаврисюк. І саме її проект «Бібліотечний квест як інноваційна форма роботи з молоддю» отримав гран-прі конкурсу та нагороду від обласного відділення УБА. 2 місце розділили роботи завідуючої відділом сімейного читання М. Купрунець «Бібліотека – територія добра і милосердя» та працівника відділу мистецтва Н.Тарковської «Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу». Досвід проведення бібліографічного бієнале представила завідуюча відділом Н.Тивончук, адже рівень бібліографічного обслуговування користувачів здатен серйозно вплинути на імідж бібліотеки. Працівники відділу абонементу А.Анісімова та І.Березюк запропонували для конкурсу цикл мультимедійних презентацій пригодницької та містичної літератури «Про таємні сутінки та книжкові привиди» та «Інсталяція – сучасна форма візуалізації бібліотечного простору». Зацікавленність у присутніх викликали проекти завідувача відділом організаційно-методичної роботи та зв’язків з громадськістю С.Кравченка «Сучасний простір для користувача молодіжної бібліотеки» та провідного бібліотекаря читального залу М.Войцехівської по вихованню екологічної культури молоді «Україно, доки буду – доти відкриватиму тебе».

Ярмарок залишив яскраві враження, щирі емоції і бажання досягати в своїй професійній діяльності нових вершин. На закінчення відбулось нагородження працівників бібліотеки почесними грамотами Рівненської обласної ради, обласної державної адміністрації та управління культури і туризму.

temp 135 5

temp 135 2temp 135 4

temp 135 6temp 135 8

temp 135 8temp 135 9

temp 135 3