| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Юлія Крет у колі юних леді

Незвичайний майстер-клас в літній школі юної леді провела провідна молода актриса Рівненського академічного українського музично-драматичного театру Юлія Крет. Креативне заняття з елементами акторської майстерності були відкриттям для юних рівнянок, які небайдужі до таємниць акторського фаху. Талановита актриса і жінка надзвичайної вроди щиро зізналася, що любов до театру — це її життя, і саме ця любов дозволяє їй бути щасливою та дарувати це щастя всім шанувальникам театрального мистецтва.

Акторка розпочала формувати себе як творчу особистість в такому ж віці, у якому нині перебувають дівчата школи юної леді. У цьому їй допомогли навчання у рівненській художній школі, любов до книги та спорту і заповзята працелюбність.

Юлія Крет здобула дві вищі освіти і працює в театрі Рівного з 2008 року. Її образ Домни у виставі «Суперники» М. Манохіна став початком сходження до зіркового небосхилу театрального мистецтва.

Дівчатка були вражені красою та чарівністю однієї з улюблених актрис рівнян і дізналися багато нового й цікавого про те, як саме творити свій внутрішній світ і жіночу привабливість.

temp 156 3temp 156 4

temp 156 2

temp 156 5

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить