| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Хоробрі серця

У світлий день Покрови Пречистої Богоматері, яка була для українців заступницею і покровителькою відзначається День козацтва та День захисника України.

Козацтво − звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Про гордих синів України, безмежно сміливих, витривалих, вольових, вірних у дружбі і нещадних до ворогів дізналися учні НВК №12 на вечорі козацької слави «Слава козацька живе». Провідний бібліотекар читального залу Ганна Копильців розповіла присутнім про зародження козацтва, багаті і славні ратні традиції, про звичаї і побут, героїчну історію та любов до Батьківщини. На дану тематику пройшли історичні години «Лине слава козацька здалека» для читачів з особливими потребами та для військовослужбовців полку зв’язку «Наша слава, слава України».

Гідними нащадками козацької слави є воїни, що захищають суверенітет України сьогодні. Вони − теперішній голос нашого сумління, наша гордість і честь. Їм був присвячений альманах військової звитяги «Герої нашого часу», що відбувся в ЗОШ №9. Бібліотекарі запросили учасника АТО Сергія Шевелюка. Він простий сільський хлопець з Острожчини. Саме такі несуть на своїх плечах весь тягар війни, але повертаються з вірою в перемогу, з вірою в Україну. Сергій пройшов героїчний шлях Воїна, побував і загартувався на передовій. З болем у очах він поділився спогадами, розповів, що довелось пережити за час, проведений в АТО. Відповідаючи на запитання учнів Сергій Шевелюк в доступній формі розповів про солдатську єдність, про те як наступали і оборонялись, про допомогу волонтерів.

До уваги відвідувачів бібліотеки виставка-інсталяція «Наша гордість, наша слава». Крім книг, фотодокументів на ній розміщений український прапор, який був в зоні АТО в частині 28 бригади. Він містить в собі частинку душі всіх тих, хто був там на передовій, їхнє бажання здобути перемогу і записане на полотнищі ятрить душу. І коли дивишся на прапор, списаний різними почерками героїв, не викликає сумніву, що український народ вистоїть і неодмінно переможе.

temp 169 2temp 169 3

temp 169 4temp 169 6

temp 169 5temp 169 8

temp 169 7

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить