| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Цей звичайний надзвичайний Макс Кідрук

15 листопада в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація нової книги відомого письменника Максима Кідрука «Зазирни у мої сни». Це вже третій роман автора, написаний в жанрі драматичного технотрилеру і презентований на Форумі видавців у Львові. Ідея книги зявилась у Максима після прочитання ним статті американського вченого Д. Гелланта, що першим зумів розкодувати нервові імпульси в корі головного мозку та відтворити те, що бачать люди.

Новий трилер «Зазирни у мої сни» − це поєднання моторошної містики та динамічного техно. В основі сюжету історія 5-річного хлопчика з Рівного Тео, у якого під час операції на 36 секунд зупинилося серце. І хоча лікарям вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з ним відбувається щось надприродне і якась таємнича сутність почала тероризувати малого у снах. Зрештою батько змушений вивезти сина до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дозволяють зазирнути у його сни. Чим закінчиться боротьба батька за свого сина? Хто переможе: Тео чи містичний «хтось» у його голові? Про це та багато іншого дізнатися студенти медичного коледжу та учні НВК №12 відвідавши презентацію.

Максим Кідрук розповів присутнім, що книга наполовину технотрилер, наполовину соціальна драма, історія про постмайданну Україну, про наш час. Таким чином автор прагне не лише заінтригувати читачів фантастичним екшеном, а й змушує осмислити драматизм нашого життя. Письменник добре володіє вмінням розповісти про складне надзвичайно просто і з добрим гумором. Він розповів звідки бере ідеї та натхнення для написання нових книг, продемонстрував буктрейлер, створений особисто і анонсував вихід нової книги «Не озирайся і мовчи». На завершення всі бажаючі змогли поспілкуватися з автором та придбати книгу з автографом.

temp 177 2temp 177 3

temp 177 4temp 177 5

Сохранить