| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Бережіть собори наших душ!

 Година єдності та злуки

День 22 січня 1919 року увійшов в календар нашої національної пам’яті як велике державне свято, відлік якого починається з доленосної події на площі перед Софією Київською. Про це мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західної народної республіки.

Вшанувати та відтворити сторінки шляху нашої соборності молодіжна книгозбірня запросила школярів та педагогів рівненської ЗОШ №18. Захід відбувся в атмосфері високо патріотичного піднесення. Всіх учасників вразили раритетні свідчення Музею національної пам’яті, які відтворювались на головному екрані у холі бібліотеки. Також демонструвався ролик «Шлях до Соборності» у виконанні фронтмена гурту «Плач Єремії» Тараса Чубая.

Трагічна і водночас життєствердна рок-композиція у виконанні нашої рівнянки Христини Панасюк та Сєні Присяжнюка «Я не втомився» сприймалася емоційно вразливо всіма учасниками заходу. Вдало відтворена віра і надія в перемогу сучасного українства пролунала у колі найвідоміших співаків, яких об’єднав відомий гурт «Тартак» у творі «Жити». Молодь з великим натхненням співала гімн разом з Русланою Лижичко в стилі Баха та рок-інтерпретації славнозвісного гурту «Queen».

 

Сохранить

Сохранить