| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Знай свої права – змінюй життя

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» в читальній залі вкотре відбулася навчальна гра «Країна гідності».

Представники Учнівської Ради ЗОШ №18 виконували роль членів парламенту вигаданої країни під назвою «Країна Гідності». У цій грі юні парламентарі приймали рішення щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав, у рамках плану розвитку країни на найближчі 5 років. Під час гри школярі проявили високу громадянську позицію та продемонстрували навички дискусії та аргументації.

Підсумовуючи результати гри, учасники зазначили, що права людини (в даному випадку – соціальні) забезпечують основу для більш досконалого суспільства, в якому цінують та захищають людську гідність.

Слід зазначити, що учнівська молодь глибоко усвідомлює важливість європейського вектору розвитку України і готова з усією відповідальністю ставитись до розбудови своєї країни на принципах демократії і верховенства права.

Всіх, хто бажає випробувати себе в ролі члена парламенту, обрати правильну стратегію розвитку, щоб вивести «Країну гідності» з кризи запрошуємо взяти участь у грі.