| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Поезія як життєве кредо

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся творчий вечір «Жіночий голос в українській поезії» молодої київської поетеси та журналістки Юлії Бережко-Камінської. Письменниця родом з Херсонщини, закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, працювала в Національній телерадіокомпанії та на телеканалі «Інтер», має проекти в журналах і на радіо.

Юлія Бережко-Камінська − член Національної спілки письменників України та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України», лауреат декількох Всеукраїнських та Міжнародних літературних фестивалів і конкурсів, володар Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Лицарі слова», головний редактор газети «Ірпінський вісник», співзасновник і редактор соціально-аналітичного журналу «Пульсар Приірпіння». Вона автор 5-ти поетичних збірок: «Є задля чого нам жити» (2000), «Контрасти» (2009), «Між видихом і вдихом» (2010), «Так хочеться жити» (2015), «Невідворотнє» (2016). Її поезію перекладено болгарською і російською мовами, а вірші покладено на музику Ігорем Покладом та іншими композиторами.

Саме в обласній бібліотеці для молоді поетеса зібрала шанувальників літературного слова, щоб розповісти про свою творчість. Присутні на зустрічі познайомились з чарівною жінкою, щедро обдарованою талантом. Ведуча Ганна Копильців зазначила, що Юлія пише глибоко і осмислено, в її творах прекрасна органічна мова, свіжі образи та різні відтінки людських почуттів. Авторка подарувала присутнім неймовірний світ поетичної сповіді, що вчить тонко сприймати красу, співпереживати, щоб ніколи не зачерствіли почуття. В авторському виконанні лунала душевна, змістовна, вишукана за формою поезія про зустрічі й розлуки, про життя і смерть, про мир і війну, про любов і пристрасть.

Студенти МЕГУ та доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук зазначили, що тематичний діапазон творчості Юлії Бережко-Камінської досить широкий, поетеса творить яскравими неординарними образами. Всі отримали гамму позитивних вражень від артистичного виконання авторкою власних творів. Приємною несподіванкою став вірш «Кава», який поетеса присвятила студентам ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Така форма літературної імпрези та популяризації творчості молодих письменників дає чудову можливість авторам і читачам краще почути один одного.

Сохранить