| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Cлово як голос душі

3 березня відзначають Всесвітній день письменника, який заснований в 1986 році рішенням 48-го конгресу Міжнародного ПЕН-клубу. Адже сьогодні неможливо уявити сучасне життя без літератури. Письменники своїми творами формують нашу свідомість та виховують почуття прекрасного на прикладах героїв книг. Їм властиво своїм словом заворожити, змусити радіти і співчувати. На честь цього дня кожному доречно перечитати книгу улюбленого автора або піти в бібліотеку.

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді цього року відзначають День письменника знайомством читачів з новими книгами, авторами та письменниками-ювілярами. В відділах обслуговування оформлені книжково-ілюстративні виставки «Письменники, що живуть поруч», «Обрії літератури Волинського краю», « Таємниці письменницьких шухляд», «Талант і мужність Лесі Українки», «Леонід Глібов: чарівник української байки», «10 рейтингових книг для молоді», «Фантастичні пригоди з улюбленими героями».

Працівники відділу сімейного читання спільно з учнями НВК №12 та вчителькою Галиною Коваль провели бенефіс читача «Ні дня без книги». Це була своєрідна презентація літературних захоплень і перемог наших читачів, яких об’єднує любов до книги, бажання бути ерудованими та цікавими людьми. Свій бенефіс відсвяткували Марія Іванюк, Іван Ярмащук та Гліб Пивоварчук, які прочитали найбільше книг. Книга допомагає їм краще навчатися, спілкуватися з однолітками. Розповіді учнів про улюблені твори були емоційними, пізнавальними і захоплюючими. Вони не тільки багато читають, але й мають інші уподобання: відвідують гуртки, беруть участь у олімпіадах та конкурсах. Вікторина по творах класиків допомогла присутнім продемонструвати та поглибити свої літературні знання.

Бібліотекарі молодіжної книгозбірні привітали переможців та вручили добірки цікавих книг. Вони висловили впевненість, що книга допоможе їм визначити гідне місце в житті. Учні нагородили своїх ровесників-переможців дружніми оплесками та подарували їм пісню з танцем за мотивами казки Андерсена «Снігова королева».

Сохранить