| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Поетичні світи Валентини Люліч

На Рівненщині з’явилася ціла когорта молодих і талановитих письменників нової генерації, які є окрасою нашого краю. Серед них вже доволі відома Валентина Люліч – поетеса, прозаїк, бард, лауреатка декількох літературних премій, переможець обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини 2012» в номінації «Кращий літературний дебют». Друкувалася в літературних журналах «Дніпро», «Лава», «Склянка часу», літературно-краєзнавчому альманасі «Погорина». Працює в жанрі співаної поезії.

В переддень Всесвітнього дня письменника в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся творчий вечір молодої письменниці «Поетичні світи Валентини Люліч». Літературну імпрезу відкрила ведуча Ганна Копильців, яка зазначила, що Валентина Люліч займає помітне місце в рівненській поезії. Її поетичні рядки сповнені світлом, теплом, проникають у серце і віддзеркалюються в людських стосунках. Авторка представила широкий тематичний діапазон своєї творчості: тут і осмислення природи поетичного натхнення й осягнення власної жіночої сутності та філософські роздуми, що неодмінно нагадають читачам про найважливіші людські цінності: любов, чесність, жертовність, відданість і патріотизм. Це світ очима жінки, сучасної і вільної, талановитої і самодостатньої, романтичної і красивої.

Літературна імпреза відбулася в дружньому колі друзів, письменників, поціновувачів творчості поетеси та нікого не залишила байдужим. Свої схвальні міркування про книги Валентини Люліч висловили представники «Молодіжної літературної платформи» Олександр Євтушок, Ірина Мельник, Віктор Шупер, Юлія Хлапук, які підкреслили, що про її творчість можна говорити багато, але найкраще – не просто прочитати, а вдумливо вчитатись в її книги. Молоді письменники також розповіли про свої творчі доробки та продекламували власні твори, присвятивши їх своїй талановитій колезі Валентині. Ліричної атмосфери додало виконання авторкою пісень під акомпанемент гітари.

Викладач Ірина Туровська та студенти медичного коледжу щиро подякували літераторам за позитивні хвилини насолоди поезією і бажали письменниці подальших творчих успіхів. Зустріч закінчилась, а студенти ще довго спілкувались з Валентиною Люліч та розмірковували над мистецтвом підкорювати читача, яким без сумніву володіє молода письменниця.