| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Дві весни одного року

Поезія, живопис та етнічна музика гармонійно поєднались на творчому вечорі «Дві весни одного року», який відбувся в обласній бібліотеці для молоді за участі журналістки, ведучої теле- і радіопрограм, поетеси Наталії Демедюк, художниці Олени Сєргєєвої та етномузиканта Андрія Ляшука. Наталя Демедюк представила нову збірку віршів «Сім кРОКІВ», які проникнуті вірою, оптимізмом та любов’ю до життя і розповіла про джерела своєї творчості. Душевна і життєстверджуюча поезія в авторському виконанні схвилювала присутніх непідробною щирістю і імпульсивністю. В її віршах обнадійливого значно більше, а ніж гіркого, адже Наталія є справді творчою особистістю, яка шукає і знаходить порятунок в поезії, живописі, у духовному світі, у підтримці тих, хто розуміє.

Олена Сєргєєва, яка проілюструвала книгу «Сім кРОКІВ» переконана, що світ мистецтва безмежний та невичерпний і в ньому ми віднаходимо спокій, рівновагу і тепло. Вона працювала в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі, пробувала себе в журналістиці, зараз менеджер в будівельній компанії. Її дивовижні роботи, виконані в техніці крапкової графіки, вразили присутніх вишуканістю, тонким поєднанням напівтонів, впевненістю і легкістю в передачі настрою.

Особливу атмосферу зустрічі створив відомий етномузикант Андрій Ляшук, який виконав у супроводі ліри традиційний волинський кант про події 1675 року «Про Матір Божу Почаївську», а також мовою оригіналу сербську весільну пісню «Густий туман ліг на Косово поле» на багламі − національному струнному інструменті Туреччини.Оригінальні світлини заходу зробив Ігор Проценко.

Творчий вечір, в якому живопис супроводжувався поетичними рядками і чудовою музикою залишив у присутніх незабутні враження та ще раз підтвердив, що прекрасне поруч.