| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Нове ім’я – нова поезія

Два свята – Всесвітній день поезії та Міжнародний день лялькаря – відзначили водночас в обласній бібліотеці для молоді через творчий мікс із майстер-класу «Трипільські ляльки» та презентації книги «Ом» неординарної поетеси Олександри-Ксенії Медвідь. Дівчина виросла в мистецькій сім’ї і ця аура суттєво вплинула на формування її творчого світогляду. Олександра виступила на літературному горизонті нещодавно, коли в 2015 році з’явилася її перша  збірка «Дарований богом».

Нова книга поезій Олександри-Ксенії Медвідь «Ом» (2016) вийшла в видавництві «Волинські обереги» за сприяння фонду «EdVent». Частину віршів перекладено англійською мовою. Це черговий відтинок її усвідомленого шляху, частина її поетичної дистанції, крок уперед від буденності суєти. Збірка складається з двох частин: світ речей та світ людських почуттів. Ліричні вірші присвячені рідним, близьким, коханню та проникнуті любов’ю до своєї країни.

Авторка декламувала власні вірші, які народилися недавно, у яких молода душа існує, шукаючи свої світи, свої ідеї, відкриваючи свої істини. Її поезія, образна та метафорична, резонувала з почуттями присутніх.

Олександра працює народною майстринею в міському будинку культури і своєрідним продовженням заходу став майстер-клас «Трипільські ляльки». Дівчина показала присутнім техніку створення ляльки, зазначивши, що вона робиться без обличчя, з природного матеріалу (мішковини) в білих і червоних кольорах. Зустріч відбулася у дружньому колі друзів, знайомих, шанувальників творчості поетеси, які побажали їй розуміння читачів, творчих здобутків та нових книг.