| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

День захисту дітей

Щороку в перший день літа весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. З цієї нагоди відділ сімейного читання  провів низку цікавих та змістовних заходів. Юридичний діалог «Великі права маленьких дітей» пройшов за участі спеціалістів Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Ярослава Манька та Наталії Лушнікової-Кваші. Вони познайомили присутніх з Декларацією прав дитини та наголосили, що правова держава починається з громадянина, який знає, розуміє і поважає Закони своєї країни. Школярі активно спілкувалися, демонстрували свою правову обізнаність в грі-вікторині «Знай свої права» та зробили висновок, що такі знання необхідні їм в повсякденному житті. З літературою на дану тематику вони могли ознайомитись на виставці-рекомендації «Права людини починаються з прав дитини». Гарний настрій дітям створив перегляд в мультсалоні відеороликів «Права дітей в мультфільмах» та подаровані бібліотекою книги.

Керівник асоціації традиційних бойових мистецтв Віталій Лосік провів на бібліотечній терасі майстер-клас з спортивно-оздоровчої гімнастики кун-фу «Гармонія тіла і духу». Він розповів учням про ази здорового способу життя та продемонстрував основні прийоми боротьби. Феєричний виступ майстра вразив і дорослих, і дітей.

День пройшов насичено, емоційно і весело, і найбільшою нагородою для працівників бібліотеки було те, що навіть по завершенню заходів школярі не спішили іти додому.