| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Гарячі танці в бібліотеці

В передденьВсеукраїнського дня бібліотек в обласній молодіжній книгозбірні влаштували багато цікавих заходів. Заключним дійством став безкоштовний майстер-клас від інструкторів «Salsa Club Rivne» Олега Фещука та його дружини Світлани, учасників багатьох сальса-фестивалів.

Сьогодні більшість активної молоді захоплюється танцями, а найбільш контактний і видовищний вид танців − це латина. Олег і Світлана в цікавій та доступній формі розповіли про найбільш популярні латиноамериканські танці сьогодні: сальса Лос Анжелес (salsaL.A.), сальса Нью Йорк (salsaNY) й емоційну та пристрасну бачату. Потім під мелодійну та ритмічну музику вони показали присутнім найпростіші танцювальні рухи притаманні цим безперечно дуже красивим танцям. Запальні рухи сальси та бачати надовго придали учасникам майстер-класу заряд бадьорості, гарного настрою та справжню насолоду.

Насамкінець слід додати, що в Рівному спостерігається справжній бум на запис до танцювальної студії «Salsa Club Rivne». Всі хочуть танцювати гарячу латину!