| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Хай славиться любов

Незважаючи на те, що місяць лютий морозний і холодний, ми все одно любимо його за те, що святкуємо світле і чарівне свято – День Святого Валентина. В останні роки воно стало досить популярне в Україні і всі залюбки поринають в очікування приємних несподіванок. В цей день працівники відділу сімейного читання підготували декілька сюрпризів та створили для своїх читачів хороший настрій та приємні спогади.

Підлітки з інвалідністю та їх батьки відвідали майстер-клас по виготовленню валентинок «Сердечко на память». Бібліотекарі розповіли як відзначається свято в різних країнах, познайомили присутніх з красивими життєвими історіями кохання, а вони, в свою чергу, читали вірші про дружбу і любов та передавали один одному таємні вітання. А згодом всі разом з захопленням та старанністю розмальовували подарункові магнітики в формі серця. Учасники Школи раннього розвитку «Мамине сонечко» дізналися як вибрати з безлічі ідей оригінальний декор оформлення валентинок. Бібліотекарі запропонували їм різні варіанти виготовлення виробів. Маленькі творці втілювали свої фантазії і з простих матеріалів – кольорового паперу та картону власноруч виготовляли неймовірні витвори для найближчих і найдорожчих людей у житті – своїх матусь. Родини були щасливі, адже ніщо так не цінується як увага і турбота наших ближніх.

Окрім всеохоплюючого почуття любові в бібліотеці на читачів очікували виставки-захоплення «Минає все, любов лиш вічна» «Сто тисяч слів про любов», які відкриють їм почуття та емоції відомих письменників, поетів, художників та інших знаменитих людей.