| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Корисні настанови від поліції напередодні навчального року

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася цікава і корисна зустріч учасників літнього бібліотечного табору Summer Camp, їх батьків та гостей бібліотеки з чарівними інспекторами патрульної поліції міста Рівного Іванною Бояківською та Тетяною Ятчук.

За кілька днів закінчується літній відпочинок і тисячі школярів попрямують до своїх навчальних закладів. Тому для їх успішної адаптації до майбутнього навчального року розмова гостей-полісменок, які виявилися справжніми психологами, пішла у формі активного мотиваційного тренінгу. Для ближчого знайомства учасників зустрічі було створено комфортну зону для спілкування у вигляді кола зі стільців. В якості «розминки для мізків» кожен до свого імені вигадав слово, яке характеризує його вдачу. Далі відбулись емоційно захоплюючі ігри для визначення власних командних та лідерських можливостей. Інспектори поліції зауважили, що у процесі навчання важливо виробити в собі такі якості, як зосередженість, уважність, вихованість, толерантність, чемність.

Під час зустрічі гості не оминули увагою й безпеку поведінки на дорогах і з усією серйозністю нагадали присутнім про елементарні правила дорожнього руху для пішоходів. Наостанок учасники написали та «поклали в свої портфелі» побажання мати побільше корисних чеснот та знань. Така активна і цікава форма взаємодії поліції з підлітками приносить чималу користь і задоволення.

>