| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Сила нескорених

Свято Покрови Пресвятої Богородиці для нас, українців, символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. В цей день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Ці свята увібрали в себе багаті й славні звичаї та уособлюють мужність, героїзм оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах історії. Обласна бібліотека для молоді провела низку заходів для пошанування героїв. Про гордих синів України, сміливих, витривалих, вірних у дружбі і нещадних до ворогів дізналися учні з патріотичної години «Сила нескорених». Ведуча розповіла присутнім про зародження козацтва, героїчну історію та любов до Батьківщини, про їхні звичаї і побут. Вона підкреслила, що гідними нащадками козацтва є воїни, які захищають суверенітет України сьогодні. Кожен з них є героєм і заслуговує на славу, бо ризикуючи власним, береже наше мирне життя. Саме таким є розвідник 130 окремого батальйону Михайло Оліферов. Він поділився спогадами про завдання, які виконував та що йому довелось пережити на війні. Відповідаючи на запитання в доступній формі говорив про солдатську єдність та допомогу волонтерської організації «ДАР». Почуте не залишило байдужим нікого і учасники висловили вдячність всім, хто захищає нашу державу. А на завершення провели флешмоб «Я – українець і я цим пишаюсь» та зробили світлини на згадку. Заходи стали даниною пам’яті і пошани всім, хто упродовж століть боровся за свою землю і сьогодні відстоює незалежність України.

Працівники відділу сімейного читання провели для підлітків з інвалідністю майстер клас з виготовлення вітальної листівки «Дякуємо Захисникам України». Учасники в своїх витворах намагалися передати частинку любові і тепла для тих, хто боронить нашу землю. А учасники Школи раннього розвитку висловили свою любов до України через створення аплікацій з використанням символів та атрибутики української держави і виконанням патріотичних пісень.

До уваги всіх відвідувачів бібліотеки оформлені виставки «Благословенна та держава, що має відданих синів», «Козацька слава України» та «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра».