| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення

На сьогоднішній день існує чимало різних форм підвищення професійної майстерності бібліотечних працівників. Більшість із них організовують за схемою «доповідач — слухач». Однак практикою перевірено, що найбільш корисними є школи підвищення професійної майстерності, учасники яких є не лише слухачами, а й організаторами та активними виконавцями поставлених завдань. 21 листопада Державною бібліотекою України для юнацтва, на базі Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» (м. Київ), було проведено VIII Школу молодіжної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва» (далі Школи), учасниками якої стали двоє наших бібліотекарів.

Під час навчання були обговорені такі питання: академічна доброчесність; стратегія розвитку МСМБ «Молода гвардія»; програма «Молодий працівник» у бібліотечному аспекті; бібліотечний простір: квадратні метри чи необхідні умови для творчості; візуалізація інформації як інноваційний підхід в бібліотечно-інформаційній діяльності.

Досвідами успішних молодіжних проектів, які реалізуються у партнерстві з юнацькими бібліотеками ділилися піар-менеджер Української бібліотечної Асоціації Оксана Бояринова; головний спеціаліст відділу підтримки дитячих та молодіжних громадських організацій ММіС України Наталія Задорожняк; завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для молоді Андрій Алієв; співзасновниця Київського видавництва «Видавництво» Лілія Омельяненко; бібліотекарі Науково-технічної бібліотеки ім. Г. Денисенка НТУ України «КПІ» Анастасія Ярошик та Анна Борискевич.

Також для учасників Школи було проведено ознайомчу екскурсію МСМБ «Молода гвардія» та «Молодіжною бібліотекою – Медіатекою». Варто сказати, що ці бібліотеки не лише красиві ззовні але й добре оснащені. Мають безліч безкоштовних та платних послуг, сучасну комп’ютерну периферію, а найголовніше - величезний фонд популярних книг та періодичних видань, які легко задовільняють усі читацькі запити користувачів.

По закінченні, учасники ділилися своїми враженнями від навчання та отримали сертифікати.