| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Світ краси і натхнення

Рівненська земля щедро багата талантами своїх краян. Тому не дивно, що справжній аншлаг відвідувачів зібрало відкриття першої виставки «Якби мені весь світ розмалювати» учасників творчої майстерні «Метелик» із села Оржів Рівненського району, яке відбулося в обласній бібліотеці для молоді.

Мистецький осередок створено півроку тому при музичній школі за ініціативи батьків та підтримки громади, проте тут уже займаються 37 дітей віком від 5 до 15 років. Вони отримують основні навики малювання та вчаться висловлювати на папері власні думки і експериментувати з кольором. Було презентовано близько130 кращих робіт юних авторів, які виконані в різних техніках живопису. Жанрова палітра доволі багата: це яскраві натюрморти, пейзажі. Керівником колективу є майстер декоративно-прикладного мистецтва Аліна Гвоздь, яка робить для своїх вихованців мову мистецтва зрозумілішою.

Дебютна виставка вразила різноманітністю сюжетів, барвистістю та безпосередністю дитячого сприйняття світу. Ведуча розпочала відкриття заходу з представленням маленьких художників та їх робіт. Щирими словами учасників привітали заступник голови Оржівської громади Ірина Тимощук, директор музичної школи Аліна Табакова, які зазначили, що автори володіють багатою уявою, почуттям прекрасного та гарною базою знань.

Батьки подякували організаторам за прекрасне улаштування показу та побажали дітям подальших творчих звершень і нових виставок. Затишну атмосферу заходу приємно доповнили музичні композиції у виконанні колективів Оржівської музичної школи. Відвідувачі отримали яскраві враження та незабутні спогади, а на всіх учасників чекали приємні несподіванки та сюрпризи. Виставка триватиме чотири тижні − з 20 січня по 17 лютого.