| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Любомир Гузар: людина з янголом на плечі

Для цілого покоління українців Любомир Гузар став моральним авторитетом нації. Він був світлою людиною і його світло розходилось довкруги, він був мудрою людиною і своєю мудрістю ділився з ближніми. Легко, але завжди розумно вирішував він складні питання.

Студенти РКЕБ зібралися на філософські студії аби гідно вшанувати пам’ять Великої Людини, пастиря українського народу. Модератор розповіла про важливі події на тернистому шляху життя та Божого служіння Блаженнішого. Він багато почерпнув від молодіжної патріотичної організації «Пласт», а згодом сам виховував та був наставником його членів. Вона підкреслила, що Любомиру Гузару притаманні такі риси характеру як мудрість і простота, поміркованість і розсудливість, непохитна громадянська позиція, повага до людської гідності, відмінне почуття гумору.

Для кращого ознайомлення з непересічною особистостю присутні переглянули відеодайжест його відомих цитат та моральних настанов для молоді. У нинішній непростий час телевізійні виступи патріарха збирали рекордну аудиторію, а його висловлювання миттєво ставали афоризмами. Наприкінці заходу ведуча познайомила присутніх зі знаменитою книгою «Про гріхи і чесноти», яку Любомир Гузар написав наприкінці свого земного буття.