| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Його пісня поміж нас

За своє коротке життя Володимир Івасюк створив пісні, які увійшли до золотого фонду української культури та стали воістину народними. Він безпомилково поєднав національну автентичність та сучасні ритми, що зробило мелодії улюбленими шлягерами мільйонів людей. Молодий митець в своїй творчості талановито відтворив самобутній та колоритний образ України. Навіть ті, хто ніколи не розмовляв українською, з великим задоволенням співали і співають в усіх куточках Землі його пісні мовою оригіналу.

В обласній бібліотеці для молоді відбувся вечір пошанування таланту композитора та засновника жанру естрадної музики, поета Володимира Івасюка. Видатний українець, який прожив лише 30 років, за своє коротке життя створив 107 пісень, 53 інструментальні твори та музику до декількох спектаклів. Присутні поринули у далекі 70-ті роки, коли його пісні виконували Софія Ротару, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Іво Бобул, перемагаючи у міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Ведуча зазначила, що природа нагородила Івасюка величезною кількістю талантів – умінням писати музику, малювати, даром віртуозного виконавця. Вона звернулася до історії створення знаменитих хітів «Червона рута», «Водограй», «Пісня про тебе», «Балада про мальви». Пісенний політ могутнього таланту композитора перервала загадкова смерть, таємниця якої не розкрита і досі. Улюблені пісні багатьох українців прозвучали у виконанні відомих співаків та в сучасному звучанні Святослава Вакарчука, Тараса Чубая, B&B Projeсt. Своєрідним підтвердженням про довершеність та самодостатність творчого доробку композитора було живе виконання «Червоної рути» всіма учасниками заходу.

Популярність пісень Володимира Івасюка є найкращою нагородою, яка тільки може бути дарована митцеві. Це постать, про яку варто говорити і переосмислювати його творчість. Учасники заходу висловили спільну думку, що його «Пісня завжди буде поміж нас» і ми будемо вірити, що «Лиш любов цвіте один-єдиний раз» та «Йтимо в далекі гори» шукати «Червону руту».