| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Чорнобиль… Спогад… Пам’ять...

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Він був настільки потужним, що забруднення від нього поширилося на територію України, Білорусі, Росії, на більшу частину Європи, а також на східну частину США.

Ліквідовуючи наслідки катастрофи, загинуло десятки співробітників станції, постраждали сотні рятувальників, а радіаційного зараження зазнали близько 300 000 осіб.

З метою вшанування пам’яті в обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС Василем Формазюком та година-застереження «Ми пам’ятаємо цю дату»

Ведучі заходів Ганна Копильців та Марія Войцеховська розповіли присутнім про тих, хто ризикуючи власним життям та здоров’ям, виконував свій обов’язок і захищав людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Учні з хвилюванням переглянули фільм «Таємниці Чорнобиля» та слухали розповіді про героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які повідав усім ліквідатор Василь Формазюк.

На завершення учасники ознайомилися з книгами, представленими на виставці-реквієм «Полин сльозою омивається душа».