| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Як камінці стали намальованим дивом

7 серпня 2019 року у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся творчий захід «Барвисті камінці» із розпису гальки акрилом. Подія проводилася у рамках бібліотечного літнього табору Summer Camp для дітей.

Модерувала майстерклас дизайнерка, художниця та керівниця студії творчості «Чаювання з музою» Аліна Оборська. Діти мали змогу намалювати власні кольорові історії на гальці, участь взяли всі бажаючі провести свій час творчо та яскраво. Під майстерним керівництвом наставниці та її помічниць Анастасії Скробот, Ольги Куленіч круглі камінці ставали: смайлами, кактусами, хмаринками, горами та іншими ілюстраціями, до того ж, вони стануть чудовим доповненням до книжкових полиць діток вдома.

Маленькі художники залишилися дуже задоволеними та щиро подякували ведучій майстеркласу. Такі заходи у позашкільний час сприяють заохоченню до творчості та саморозвитку дітей, які змогли відчути себе вільно та невимушено, із задоволенням обирали кольори, сюжети для своїх творів та спілкувалися між собою.