| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Повіримо в дива!

Передостаннє заняття у бібліотечному таборі Summer Camp перетворилося на щось справді яскраве та незабутнє. Сподіваємося, що дітки, які прийшли до нас відкладуть його у свою скарбничку спогадів про минаюче літо. Магічне шоу провів талановитий рівненський фокусник-ілюзіоніст Василь Сав’юк, за що ми йому щиро вдячні.

Програма видалася насиченою. Наш гість не тільки виконував ілюзії, але і розповів чимало цікавинок, наприклад про Девіда Коперфілда, ще й супроводжуючи кожен номер коментарем, поясненням і навіть застереженням не повторювати  вдома. Діти із задоволенням послухали, але найцікавіше для них було допомагати у тому чи іншому номері, тому і руки завжди були активно підняті, бо охочими були мабуть всі маленькі глядачі.

Яких тільки фокусів-ілюзій ми не побачили…  І щоразу були подив та захват. Цікавим був і маленький майстерклас на завершення, адже діти мали змогу вивчити простий фокус для себе, але навіть ним можна здивувати друзів, а можливо хтось виявить у собі нові таланти та зацікавиться. Ну, а в кінці зробили спільне фото на пам’ять.