| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Як ми пізнавали Полтавщину та її бібліотеки

11-13 вересня у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені О. Гончара відбувся проєкт «Пізнай Полтавщину та її бібліотеки». Захід був ініційований Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара та реалізувався за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації. Події у рамках цього проєкту відвідали і працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді, щоб комунікувати з іншими фахівцями та дізнатися про цікаві досвіди у міжбібліотечному середовищі.

Проєкт було створено з метою розвитку середовища для обміну досвідом між бібліотеками України; популяризації книгозбірень у суспільстві шляхом включення бібліотек до туристичних маршрутів регіону; пошуку інноваційних форм та методів бібліотечної роботи, що пов'язані з туристичною галуззю та є відкритим інноваційним середовищем для працівників книгозбірень всіх регіонів України.

В рамках проєкту до Полтави завітали фахівці з Рівненської, Одеської, Чернігівської, Кіровоградської, Сумської обласних бібліотек для юнацтва (молоді) та Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ).

Учасники із нашої бібліотеки мали цікаву та насичену 3-денну програму і відвідали чимало цікавого. Зокрема, музей-садибу І. Котляревського, туристичний маршрут «Гоголівськими місцями на Полтавщині» до 210-річчя письменника. А також Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського і літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка, відвідали сучасну та креативну книгозбірню Полтавського університету економіки і торгівлі, познайомилися з книжковим фондом Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка. А ще своїм досвідом роботи поділилися колеги обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського та обласної дитячої бібліотеки ім. П. Мирного.

Фото – Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Гончара