| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Пам’ятаймо історичну славу!

Наближається справді великий святковий та символічний день для українців, бо 14 жовтня – День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Рівненська обласна бібліотека для молоді приєднується до тематичних заходів, щоб відзначити важливість цього дня, зокрема для молодого покоління. До святкування були приуроченими одразу дві події: вечір військової звитяги «Наша слава, слава України» та історичний екскурс «Українське козацтво: відгомін віків».

Також з нами були цікаві та особливі гості – учасники бойових дій АТО Олександр Пашкевич та Володимир Степанишин, які поділилися зі студентами РКЕПК та ВПУ власним досвідом участі у російсько-українській війні. На заході ми не лише згадували історію, але і побачили її реальність у наведених гірких прикладах. Адже наша слава загартована (та продовжує загартовуватися) віками боротьби та переслідувань.

День захисника України стосується усіх нас та є справді всенародним. Це можливість віддати шану та вдячність усім тим, хто у різні способи наближали (і наближають) наші перемоги та захищають наше мирне життя як у сьогоденні, так і у історичній ретроспективі. Говорячи про сучасність, не оминули екскурсів до слави та військових діянь козаків. Адже саме вони є одними із наших історичних глибин та досвідів, які ми отримали у ментальній пам’яті українського народу.

Дякуємо всім учасникам за змістовні заходи! Щиро сподіваємося на нові, не менш цікаві зустрічі.