| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Презентація книги «Стеблинки літа» Вікторії Фещук

Традиційно під час Всеукраїнського тижня читання відбуваються презентації нових збірок письменників Рівненщини, як вже відомих, так і початківців. Цей рік не став винятком. Так під час Тижня юнацької книги відбулася презентація книги «Стеблинки літа» учениці 11 класу Демидівського НВК «ЗОШ-ліцей» Вікторії Фещук.

Вікторія Фещук народилася в смт. Демидівка на Рівненщині. Твори Вікторії друкувалися у газетах «Вісник Демидівщини», «Порадниця», «Вільне слово», у часописах «Мистецькі грані», «Погорина», у літературному альманасі «Ліра». Вона є призером Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, фізики та хімії; учасницею обласних турнірів юних географів і фізиків.

Як зазначила голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко, кожна поезія молодої поетеси це своєрідний промінчик посланий у Всесвіт, який, падаючи на землю, зігріває її теплом.

Привітати юну поетку з дебютом прийшли молоді голоси «Погорини», серед яких Юлія Бондючна, Валентина Люліч та Олександр Євтушок, які відзначили глибокий філософський зміст її поезії.

Творчу атмосферу вечора доповнили музичні твори у виконанні юної піаністки Софійки Бабак, яка пообіцяла в майбутньому покласти на музику поезію Вікторії.

Всі присутні на презентації мали можливість переглянути  книжково-ілюстративну виставку «Обрії літератури Волинського краю», де представлено збірки  письменників Волині.