| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Автограф-сесія Сергія Гридіна «Літературні зустрічі»

Пример изображения

У відділі обслуговування дітей Рівненської обласної бібліотеки для молоді пройшла автограф-сесія «Літературні зустрічі» з відомим українським  дитячим письменником Сергієм Гридіним, автором книг «Федько прибулець з Інтернету», «Федько у віртуальному місті» та «Федько у пошуках Чупакабри».

Під час заходу письменник розповів багато цікавого про свої книги, які нещодавно вийшли з друку та про твори, які в найближчому майбутньому побачать світ, доповнюючи свою розповідь цікавими історіями з власного життя.

У зустрічі взяла також участь відома київська письменниця-казкарка, креативний директор Всеукраїнського літературного фестивалю «Дивокрай» Євгенія Пірог, яка повідомила присутнім про запланований  у 2013 році літературний фестиваль, що планується провести у Рівному.

Запрошені на захід п’ятикласники ЗОШ № 10 м. Рівного могли не лише отримати автограф від улюбленого письменника, але й сфотографуватись з ним.

Атмосферу вечора доповнили чудові танці у виконанні вихованців гуртка спортивного бального танцю «Клуб-15» Рівненської ЗОШ №15.