| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Рандеву із Францією

Франція спроможна зачарувати будь-кого своїм мистецтвом, високою модою, романтикою та неперевершеною кухнею. Всім, хто був в цій вишуканій країні і для кого відвідини тільки в мріях, прийшлась до вподоби мистецька вечірка в франкомовному стилі «Під небом Парижу». Захід відбувся в рамках Року французької мови. Потрібну атмосферу створила стилізація під мистецьке кафе: столики зі скатертинами-постерами з міськими видами, зображеннями Ейфелевої вежі, кольорами французького триколору, репродукціями знаменитих картин та милі букетики з лавандою. Ведуча допомогла помандрувати у часі країною, послухати різні цікавинки про визначні історичні та культурні місця, красу та величність Парижа, його пам’ятники, бульвари та мости.

Колективні імпровізації студентів музичного училища, які виконали франкомовні твори композиторів-класиків та імпресіоністів, популярні естрадні мелодії занурили присутніх у атмосферу паризьких кварталів, дозволили відчути подих Монмартру, побачити відблиски вогнів в течії вечірньої Сени, почути чарівні звуки акордеону біля Ейфелевої вежі та на Єлісейських полях.

Присутні відчули чарівність країни через чудові ронделі рівненської письменниці Ірини Мельник, які вдало поєднують французьку поетичну традицію з українською. Авторка декламувала власні поезії, в яких адаптувала французьку форму зі збереженням українського символу. Вдалим доповненням заходу став відео арт-вернісаж «Вулиці Парижа» за мотивами картин Брента Хейтона та пісня «Останній танець» у виконанні Христини Соловій.

Присутні ділилися враженнями, дегустували гарячий чай і круасани та на майбутнє обирали маршрути подорожей до омріяної Франції.