| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Детективне закулісся від Віктора Янкевича

У обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація соціального детективу «Тенета» та роману «Копія» молодого письменника Віктора Янкевича. Книги вийшли друком у тернопільському видавництві «Навчальна книга-Богдан».

Автор родом з Кременеччини. Працює в жанрі детективної прози, а свої перші твори опублікував в літературно-мистецьких журналах України. Сюжети його книг динамічні та захоплюючі. Детектив соціального характеру «Тенета», розповідає про безпеку та небезпеку соціальних мереж і вічну проблему непорозумінь між поколіннями. Книга була представлена автором на конкурс «Найкраща книга Маріупольської книжкової толоки». Роман «Копія» присвячений проблемам взаємовідносин батьків і дітей, кохання, невідкупних гріхів та спокути. Позитивну оцінку творчості автора дав відомий письменник, володар гран-прі «Коронація слова-2013» Богдан Коломійчук.

Ведуча представила письменника та підкреслила, що його твори увійшли ТОП-5 кращих детективів України 2018 року. На зустрічі Віктор Янкевич розповів, що мрію дитинства − писати книги −  здійснив у 25 років. Він представив свої романи, які грунтуються на реальних фактах. Письменник підкреслив, що книга «Тенета» розрахована більше на дорослих і він сподівається, що прочитавши її батьки поцікавляться в яких соціальних мережах сидять і з ким спілкуються їх діти. Він заінтригував присутніх незвичними історіями з романів та зауважив, що продовження їх можна дізнатися зі сторінок книг, які наявні в бібліотеці. Автор зазначив, що зараз працює над новим романом. А на завершення він поспілкувався з присутніми та відповів на їх запитання. Гості мали можливість придбати книгу та отримати автограф письменника.