| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

На легкому старті знань 2019!

Осінь знову гамірно оживляє вулиці, школи, університети, а День Знань – це справді особливий день, бо завжди початок нових особистих звершень впродовж навчального року. І сьогодні, його атмосфера заповнила собою стіни Рівненської обласної бібліотеки для молоді. «Я громадянин України – європейської країни» – це та важлива тема, яка стала основною у цей день. Бібліотекарі провели чимало цікавих просвітницьких заходів, покладаючи за мету пояснити учням важливість європейського майбутнього України та Україну як європейську державу.

Перший урок «Ми – нація єдина!», був присвячений темі патріотизму, де учні 11 класів ЗОШ №18 та НВК №12 шкіл міста Рівного, мали змогу переглянути відеоролики, виконати тематичні вправи та висловити свої думки про патріотизм, Україну та Європу у формі відкритої дискусії. Його лейтмотивом стали слова Івана Світличного, який казав: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна». Не менш цікавою була вікторина «Україна на карті Європи» у якій взяли участь учні НВК №12 та ЗОШ «Престиж». У інтерактивній формі 8 та 10 класи дізналися про багато цікавих фактів, які вирізняють Україну у світі та Європі.

Україна – велика нація, яка подарувала світові багато видатних постатей. «Генерація успішних українців», саме так називалася година про видатних особистостей. У духовному, політичному, культурному житті нашої країни, у житті кожного народу, є ті видатні люди, які назавжди входять в його історію, визначають характер буття, місце та роль країни у світі. Учні 8 класу ЗОШ №9 послухали про Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Анну Ярославну, Григорія Сковороду, Івана Полюя, Степана Рудницького, Юрія Кондратюка та багатьох інших.

Усі учні скористалися і нашою акцією безкоштовного запису у бібліотеку, яка приурочена до Дня Знань. Школярі, крім того, звернули свою активну увагу на нашу нову фотозону, присвячену темі читання: «Readingmorebooks». Щиро дякуємо всім, бажаємо успіхів у новому навчальному році та гостинно чекаємо у молодіжній бібліотеці.