| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Літературна мандрівка до Дня Європи

Понад три десятиліття тому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС постановили щорічно відзначати «День Європи». В Україні відзначається День Європи з 2003 року у третю суботу травня. У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй європейського континенту.

До речі, ще у 1887 році на Закарпатті, яке тоді перебувало у складі Австро-Угорської імперії, на правому березі ріки Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи.

В 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня. З цією метою в читальній залі молодіжної книгозбірні напередодні Дня Європи для старшокласників НВК №12 був проведений бібліотечний квест «Літературна мандрівка Європою». Учасники квесту були поділені на команди, які по черзі давали відповіді на запитання. За кожну правильну відповідь команда отримувала прапорці країн-членів Євросоюзу. Перемогу здобули ті, хто отримав більше прапорців. Під кінець пізнавального та цікавого дійства переможці літературного квесту отримали солодкі призи.

temp 226 2