| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина»

20 травня 2017 року в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Наша спадщина».

Всеукраїнський конкурс «Наша спадщина»  проводився протягом січня – травня 2017 року у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» за ініціативою Міжнародного фонду культурного співробітництва та Державної бібліотеки України для юнацтва. Основним завданням конкурсу було виявлення творчих здібностей та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті рідного краю.

У Регіональному етапі конкурсу взяло участь 187 робіт з 16 районів області та міст Острога і Дубна.

Журі Конкурсу (члени Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, історико-філологічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука, завідуючі відділами  КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР та Рівненського обласного краєзнавчого музею, керівники творчих гуртків м. Рівного тощо) визначило 14 його переможців і призерів.

Присутня на заході Ірина Локшук, член журі конкурсу, старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, привітала переможців, їх творчих наставників і підкреслила, що основним критерієм оцінювання робіт була його оригінальність.

Нагородження переможців конкурсу відбулось в теплій, по-домашньому затишній і святковій атмосфері. Переможці отримали відповідні дипломи та цінні подарунки.

Номінанти висловили щиру вдячність організаторам та журі конкурсу за високу оцінку їх творчості. На честь переможців прозвучали вишукані та ліричні композиції у виконанні студенток 4-го курсу Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету  Коваль Олесі та Мацюк Надії.

Список переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Наша спадщина»