| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Всеукраїнський день бібліотек у молодіжній книгозбірні

30 вересня на терасі Рівненської обласної бібліотеки для молоді до Всеукраїнського дня бібліотек відбулася акція «Отримай бонус – запишись до бібліотеки безкоштовно!».

Захід супроводжувався переглядом книжково-ілюстративних виставок: «У світі книжкових скарбів», «Молодіжна періодика», «Новинки дитячої літератури» та «Книга-подарунок до дня бібліотек!», з якої всі охочі мали можливість взяти книгу в подарунок від бібліотеки.

В рамках бібліотечної акції відбувся турнір «Бібліо-ерудит» за участі справжніх знавців бібліотечної справи учнів 7-го класу ЗОШ № 27. Під час турніру учасники виявили неабияке знання з історії виникнення бібліотек в Україні та у інших країнах світу. Переможці отримали заохочувальні призи – солодощі з прикріпленими лейблами висловлювань відомих людей про книгу та бібліотеку.

Крім того, протягом дня молодіжну книгозбірню відвідало чимало гостей, так учнів перших класів ЗОШ № 9 посвятили в читачі бібліотеки. Для маленьких школяриків та вчителів бібліотекарі відділу обслуговування дітей, провели цікаві та змістовні екскурсії. Знайомство малечі з бібліотекою виявилося новим, невідомим: стелажі з книгами, різноманітні дитячі енциклопедії, безліч казок. Особливо в захваті були школярі від 3D-книжок з дивовижними об’ємними ілюстраціями та чарівним звуковим супроводом. Наприкінці заходу першокласникам було вручено читацькі квитки.

Родзинкою дійства стало роздавання буклетів про ресурси та послуги молодіжної бібліотеки на роликах найактивнішими читачками книгозбірні, ученицями НВК № 12: Логвись Наталією, Скиданчук Анною та Мусієнко Катериною.