| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Крапкова графіка Олени Сєргєєвої

В мистецькій залі обласної бібліотеки для молоді відбулось відкриття авторської виставки крапкової графіки «Шлях Point»рівненської майстриніОлени Сєргєєвої.

Олена Сєргєєва народилася у 1973 році в місті Рівне. Закінчила театральний факультет Рівненського державного гуманітарного університету. Працювала у Рівненському театрі, пробувала себе у журналістиці, нині – асистент фотохудожника та дизайнер у поліграфічній фірмі.

Займається художниця таким незвичайним видом мистецтва як крапкова графіка майже 12 років, але першою спробою презентувати свій творчий доробок на широкий загал стала персональна виставка «Три краплини весни» у 2012 році в одній із виставкових залів Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Нині на виставці представлено понад п’ятдесят робіт художниціу різноманітних стилях: від реалізму до сюрреалістичних мотивів та експресіонізму.

Привітати майстриню з відкриттям її авторської виставки прийшли митці, наставники, колеги, рідні, друзі та пооціновувачі прекрасного. Зокрема, як зазначила ведуча свята, провідний бібліотекар відділу мистецтва Ніна Тарковська «крапкова графіка – унікальний, ювелірний вид мистецтва яким володіють лише митці тонкого складу душі».

Емоційну атмосферу презентації доповнили композиції у виконанні етно-музиканта та лірника Андрія Ляшука.

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

alt