| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Поетка вогненних меж

Десятки років про ім’я Олени Теліги було відомо дуже мало. Комуністична пропаганда затаврувала її як «ворога народу». І лише коли в лютому 1992 року, на місці її загибелі в Бабиному Яру встановили пам’ятний хрест, про цю легендарну жінку дізналося багато українців.

4 лютого в бібліотеці для молоді проведено вечір-реквієм «Поетка вогненних літ», присвячений пам’яті видатної громадської діячки та талановитої поетеси, в якій гармонійно поєднувалась духовна глибина і чарівна врода. Доля Олени Теліги була тісно пов’язана з Рівненщиною, де в м.Рівне на її честь названо вулицю.

З краєзнавчими розвідками перед студентами медичного коледжу виступили бібліотекарі читального залу, які розповіли про її життя-подвиг, життя-самопосвяту Україні. Проникливо звучали патріотичні поезії Олени Теліги, які емоційно супроводжувались українськими повстанськими піснями. Захід доповнювали демонстрація відеороликів та виставка, на якій присутні мали змогу ознайомитись з літературою про життя і творчість видатної українки.

alt

alt