| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Літературна надія Рівненщини

В історії людства читання завжди відігравало важливу роль і сьогодні воно пронизує всі сфери нашого життя. Читання покладено в основу інформаційної, освітньої, дозвілевої, а також щоденної діяльності людини. Важко уявити людину, яка б не читала в повсякденному житті (журнали, газети, кулінарні рецепти, розклад руху транспорту тощо). Більшість сучасних професій передбачає читання кореспонденції, ділових паперів, інструкцій. Але все це ніщо в порівнянні з читанням для задоволення.

Кожна культурна і освічена людина може і повинна бути промоутером українського читання в своєму місті, колі друзів, родині. Потрібно допомагати читачеві в читанні дійсно цікавої, незнаної багатьма як сучасної, так і класичної літератури. Ці та багато інших ідей прагнуть втілити в життя кращі молоді літератори Рівненщини.

З метою популяризації читання та української книги серед молоді в Рівненській обласній бібліотеці для молоді пройшла літературна вечірка за участі молодих рівненських письменників Юлі Костюкевич, Валентини Люліч, Ірини Мельник, Ірини Одерако та Володимира Савчука. Вони презентували новий креативний проект «Fine reader».      На захід були запрошені студенти та викладачі Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, які в жвавій формі задавали питання та дискутували з творчими молодими людьми.

«Уміймо читати, читаймо з задоволенням і ми досягнемо всього, що прагнемо» − таким  був лейтмотив літературної вечірки.

altalt

alt