| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Щорічне вручення премії імені Михайла Дубова

27 лютого 2015 року в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося вручення літературної премії ім. Михайла Дубова, яка щорічно присуджується за кращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство».

Михайло Дубов родом з Володимиреччини. Він був вчителем за фахом і поетом в душі. За життя йому не вдалося донести до читача свою лірику. П’ять книг поета побачили світ по смерті Михайла Дубова. Так само посмертно його прийняли до Спілки письменників України. Для підтримки творчої молоді та увічнення пам’яті талановитого поета колеги по перу заснували премію його імені.

Лауреатами премії ім. Михайла Дубова 2014 року стали Володимир Савчук, Ольга Прохорчук та Володя Криловець.

Володимир Савчук – студент Національного університету «Острозька академія», член об’єднання «Поетарх»; друкував свої твори в рівненських газетах, альманахах «Наше коло» та «Погорина». Збірка «Навколо» – перша книга молодого автора і вона заслужено стала одним з переможців цієї премії.

Ольга Прохорчук родом з Нетішина. Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. В.Симоненка, випускниця Першої літньої літературної школи, дипломант Всеукраїнського конкурсу урбаністичної поезії «УРБА – Перехрестя 2013». Автор поетичної збірки «Привези мені сонця».

Володя Криловець, учень Вельбівненської ЗОШ Острозького району. Його вірші друкувались в альманасі «Погорина», часописах «Пізнайко» та «Малятко». Він автор збірок поезій «Волошкове поле», «Зеленіє шпориш біля хати» та «Я метелик».

Церемонію нагородження премією ім. Михайла Дубова провели: кандидат філологічних наук, викладач Національного університету «Острозька академія» Анатолій Криловець, голова обласної організації Національної спілки письменників України Анна Лимич, письменниця, викладач Рівненського інституту Київського університету права Стефанія Українець, завідувачка Літературного музею Уласа Самчука в м. Рівне Інна Нагорна, письменники Лідія Рибенко, Валентина Люліч та Микола Береза.

Музичні вітання лауреатам премії прозвучали на фортепіано у виконанні студентки Рівненського музичного училища РДГУ Софії Бабак. На заході були присутні студенти РДГУ та Рівненського інституту Київського університету права.

altalt

altalt