| sadowod.com | vivaspb.com |

logo

Наші видання

Апокаліптична історія кохання від Олександра Євтушка

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація книги молодого талановитого прозаїка Олександра Євтушка «Д-і-М».

О.Євтушок – член Національної спілки письменників України. Лауреат 3-ї премії у номінації «Проза» від видавництва «Смолоскип» (2004 р.), лауреат премії ім. Світочів (2013 р.) за твір «Пиво з абрикосів», який у 2012 р. визнаний кращою книгою Рівненщини у номінації «Краще видання для юнацтва та молоді». Володар гранту обдарованій молоді у галузі літератури голови облдержадміністрації та голови обласної ради.

Новий роман Олександра Євтушка «Д-і-М» − це чуттєва історія кохання, яка, на жаль, не має щасливого кінця. В своїй книзі автор не сходить з проторованого класиками шляху в описі найскладнішого – людських взаємин, стосунків між ним і нею. В книзі інтригує все: і сюжет, і мова книжки, і апокаліптичні картинки і фінал.

Присутні на презентації переглянули буктрейлер на книгу, який автор створив особисто. Олександр поділився процесом написання книги, який затягнувся на декілька років, зачитав кілька уривків і дав пояснення назви твору.

В обговоренні книги взяла участь голова обласної організації Національної спілки письменників України Анна Лимич. Письменниця Лідія Рибенко поділилась власними думками і враженнями від прочитаного твору. Шанувальники творчості Олександра Євтушка − студенти РДГУ та МЕГУ – з задоволенням спілкувались з автором та задавали чимало запитань про секрети творчості і плани на майбутнє. Авторка найцікавішого запитання отримала в подарунок книгу від молодого письменника. Всі бажаючі також мали змогу придбати книги з автографом автора.

Крім того Олександр Євтушок подарував свій новий роман бібліотеці для молоді та в усі районні бібліотеки області. Презентація книги «Д-і-М» пройшла в творчій атмосфері живого спілкування.

altaltalt